Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Punë më e re në qytet mbërriti: Përkëdhel macen dhe ço në shtëpi para…

Punët që janë menduar dikur të pamundura për t’u realizuara me një pagesë të konsiderueshme, tashmë po bëhen realitet.

Të  ngjashme mund të lexoni:
  • Video/ Hermes Nikaj, jam pa gjë fare, ky është i pari që më refuzon
  • A e dinit se konsumimi i kafes në mëngjes ju ndihmon të dobësoheni?

Fillimisht, mund të ishe një shijues avokadoje ose të shkoje me pushime në Kankun dhe të bëje lekë nga ky udhëtim, kurse tani mjafton të përkëdhelësh një mace dhe merr rrogën në fund të muajit.

Spitali veterinary në Dublin, “The Just Cats Veternary Clinic and Cattery” është duke kërkuar dikë që të jetë i mirë në të përdhelurin e maceve dhe për këtë do të marrë një rrogë të konsiderueshme.

Por ka disa kritere!

Së pari, duhet të duash shumë macet, të kesh duar të buta dhe elastike, të dish t’u flasësh dhe të komunikosh me to dhe mbi të gjitha, të kuptosh “murmurimat” e ndryshme të felinëve.

Ah, ke një bonus nëse numëron kotelet para se të flenë.

Pra, jeni gati për të shkuar në Irlandë?

www.lajm-shqip.com

28.01.2018

The post Punë më e re në qytet mbërriti: Përkëdhel macen dhe ço në shtëpi para… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Punë më e re në qytet mbërriti: Përkëdhel macen dhe ço në shtëpi para…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×