Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ambasada Amerikane: Fondi për Inovacionin 2018 nis më 1 mars

Ambasada Amerikane ka publikuar një njoftim sot për të interesuarit për programet e shkëmbimit me DASH:

“Bëhuni gati pjesmarrës të programeve të shkëmbimit të Departamentit të Shtetit! Fondi për Inovacion 2018 nis më 1 mars!

Të ngjashme mund të lexoni:

Ambasada e SHBA-së, thirrje amerikanëve në Tiranë: Kujdes mund të…

Yjet Amerikanë me 3 këmbë e 3 duar…Dështon në përdorimin e photoshop-it revista ‘Vanity Fair’

Shuhet papritur reperi i njohur amerikan: Vetëm 27 vjeç

Ambasada Amerikane: Fondi për Inovacionin 2018 nis më 1 mars

Merrni pjesë për të fituar deri në 25,000 dollarë në mbështetje të projekteve të shërbimit nga pjesmarrës aktualë dhe të mëparshëm të programeve të shkëmbimit, shkruan syri.net.

A keni projektin e duhur? Mësoni më shumë: alumni.state.gov/aeif 

www.lajm-shqip.com

28.01.2018

The post Ambasada Amerikane: Fondi për Inovacionin 2018 nis më 1 mars appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ambasada Amerikane: Fondi për Inovacionin 2018 nis më 1 mars

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×