Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

E dini se kush është çifti më i ri i aktorëve turq? Zbulojeni…

A e dini se kush është çifti më i ri i aktorëve turq?

Një tjetër dashuri nga lindur nga rradha e aktorëve turq.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Takohen diplomatët: Gjermania e Turqia, drejt përmirësimit…
  • Siguria për Vitin e Ri, Turqia nis një operacion të madh me 80 mijë forca
  • Romano Prodi: ‘Turqia po rrit ndjeshëm ndikimin e saj në Shqipëri’

Bëhet fjalë për Cansu Dere Dhe Engin Akyrek.

Cansu Dere dhe Engin Akyurek
Cansu Dere dhe Engin Akyurek

Të dy emrat janë shumë të njohur për kinematografinë turke dhe mund të themi se po përjetojnë momentet më të bukura në karrierën e tyre.

Megjithatë, në lidhje me historinë e re që ka lindur, ata mbeten ende të rezervuar, shkruan syri.net.

Ky lajm u bë i ditur nga mediat në Turqi javët e para të 2018-ës, por çifti ka zgjedhur të qëndrojë i heshtur.

“Kur ne të jemi më të sigurt do të shfaqemi hapur dhe do të keni edhe ndonjë foto ku jemi bashkë” – janë shprehur ata.

www.lajm-shqip.com

28.01.2018

The post E dini se kush është çifti më i ri i aktorëve turq? Zbulojeni… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

E dini se kush është çifti më i ri i aktorëve turq? Zbulojeni…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×