Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Grabitën kapitenin e Atletico Madrid, kapet banda shqiptare…

Një bandë shqiptare, e specializuar në grabitjen e vilave luksoze, është goditur nga policia spanjolle e Madridit. Që nga nëntori, kësaj bande i janë faturuar më shumë se 200 ‘goditje’.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Video/ Kapet Gomonia në brigjet Manfredonia, arrestohen 2 skafistët nga…
  • Dibër/ Arrestohen katër efektivë të Policisë Kufitare…

Mes personave që kanë rënë pre është edhe kapiteni i Atletico de Madrid, Gabi Fernandez.

Në banesën e tij u grabit një orë, veshje dhe një xhaketë me vlerë 10.000 euro.

Sipas policisë spanjolle, janë arrestuar 5 persona, pjesëtarë të bandës. Ata janë vënë në pranga pak para se të vinin në zbatim planin për të shkuar në Shqipëri. Identiteti i personave të arrestuar nuk bëhet me dije. Por mediat spanjolle raportojnë se janë të moshës mes 21 dhe 47 vjeç. Sipas hetimeve, shqiptarët i grabisnin vilat kur në to nuk kishte banorë.

www.lajm-shqip.com

27.01.2018

The post Grabitën kapitenin e Atletico Madrid, kapet banda shqiptare… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Grabitën kapitenin e Atletico Madrid, kapet banda shqiptare…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×