Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Projekti i madh i Elvana Gjatës paska lidhje me Shqipërinë

Rikthimi në Tiranë pak ditë më parë dhe sinjali nga një studio muzikore ishte dyshimi i parë për projektin e ri të Elvana Gjatës. Jo më me një këngë ndërkombëtare. Por me një koncert të vërtetë. Në Tiranë!

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Këngëtarja shqiptare:Kolegia prej vitesh më lufton, duhet të bëhet publike…
  • Modelja shqiptare, tregon detajet e lidhjes me aktorin indian…

Megjithëse askund dhe asnjëherë nuk i bën publike projektet e saj të reja para se t’i publikojë ato, këtë herë është mësuar më herët se Elvana po përgatitet për një koncert recital në Tiranë. Nga burime për “Jo vetëm modë” është mësuar se Elvana është gati për një koncert recital krejtësisht live.

Për mbrëmjen e madhe surprizë, të ftuarit do të jenë të përzgjedhur. Po ashtu, edhe prania e mediave në koncert do të jetë selektive. Në mbrëmje, Elvana do të prezantojë ekskluzivisht edhe këngën e saj të re në gjuhën shqipe.

Një bashkëpunim me një kompozitor shumë të njohur shqiptar.

Indicia, në fakt, erdhi pas një postimi që Elvana bëri në Instagramin e saj pak ditë më parë me lokacionin ‘Tiranë’. Detaje të tjera për koncertin, për momentin, janë surprizë. Pritet që shumë shpejt të fillojë shpërndarja e ftesave.

www.lajm-shqip.com

27.01.2018

The post Projekti i madh i Elvana Gjatës paska lidhje me Shqipërinë appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Projekti i madh i Elvana Gjatës paska lidhje me Shqipërinë

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×