Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Policia nis provokimet e para, ja çfarë ka ndodhur në Shkodër

Policia duket se nuk do të rrijë e qetë, kështu ka ndodhur në mëngjes në Shkodër.

Të ngjashme mund të lexoni:
  • Berisha: Akuza të forta për Olsi Ramën dhe Ambasadoren Vlahutin
  • Protestuesit drejt Tiranës, në makina mbajnë targën e Audit të Tahirit…

Forca të Ndërhyrjes së Shpejtë kanë ndaluar autobusët me protestues që po niseshin drejt Tiranës.

Me pretekstin se janë duke kontrolluar për njerëz të kërkuar nga drejtësia, forcat e FNSH kanë ushtruar kontrolle brenda autobusëve.

Deri më tani nuk ka pasur incidente të tjera.

www.lajm-shqip.com

27.01.2018

The post Policia Nis Provokimet e para, ja çfarë ka ndodhur në Shkodër appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Policia nis provokimet e para, ja çfarë ka ndodhur në Shkodër

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×