Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Këngëtarja Rita Ora shfaq elegancën në New York…

Këngëtarja e njohur Rita Ora ka një ditë që ka publikuar klipin e këngës “For You”, të sjell në bashkëpunim me Liam Payne.

Të ngjashme mund të lexoni:
  • Shokon ish e dashura e Balotellit: Arsyeja pse e nxora virgjërinë në ankand
  • Më seksi se kurrë Arilena shijon suksesin dhe Parisin…

Ajo është shfaqur mjaft tërheqëse në klip. Ndërsa ka arritur që në pak orë të renditet në vendet e para në top listat britanike.

Rita gjithashtu këtë javë ka qenë e pranishme në javën e modës në Paris.

Ajo ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me dukjen e saj joshëse, teksa kishte veshur një kostum sateni, të zbukuruar me lule.

www.lajm-shqip.com

27.01.2018

The post Këngëtarja Rita Ora Shfaq elegancën në New York… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Këngëtarja Rita Ora shfaq elegancën në New York…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×