Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ish-piloti i CIA-s shokon me deklaratën: Në Hënë jetojnë 250 milionë njerëz

Ish-piloti i CIA ka shokuar publikun me një deklaratë ku ai pohon se hëna është një vend ku ka jetë, dhe aty jetojnë plot 250 milionë njerëz.

Të ngjashme mund të lexoni:

• Skandal seksual! George Michael zbulon lidhjen intime me Princeshën Diana

• Kapet ‘Përbindëshi’ i oqeanit, ja për çfarë krijese bëhet fjalë

• Ja pse janari konsiderohet si muaji më i mërzitshëm i vitit

Piloti Lear është mjaft i famshëm për teori konspirative.

“Gjithçka qe keni dëgjuar për hënën është gënjeshtër”, thotë ai, shkruan Gazeta Metro.

Ai thotë që ka zbuluar struktura sekrete të hënës, dhe për më tepër ka ndarë me publikun disa gjëra që ai i quan prova për ekzistencën e këtyre formave artificiale.

Disa Teori Konspirative besojnë që shkencëtarët po fshehin të vërtetën rreth hënës.

Në videon e tij, ju mund të shihni disa fotografi që janë shkrepur gjatë një zbulimi të vitit 1946.

www.lajm-shqip.com

05.01.2018

The post Ish-piloti i CIA-s shokon me deklaratën: Në Hënë jetojnë 250 milionë njerëz appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ish-piloti i CIA-s shokon me deklaratën: Në Hënë jetojnë 250 milionë njerëz

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×