Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Skandal seksual! George Michael zbulon lidhjen intime me Princeshën Diana

George Michael zbuloi detajet rreth marrëdhënies me Princeshën Diana, ku ka pohuar se kishte një lloj flirtimi mes tyre.

Të ngjashme mund të lexoni:

• ‘Jam me fat që të kam pranë’, Flori Mumajesi i shpreh publikisht dashurinë Libertës

• Ja pse janari konsiderohet si muaji më i mërzitshëm i vitit

• Njihuni me Maria Chiaran, të dashurën e milionerit Erik Fullani (Foto)

George Michael u takua me Princeshën e Uellsit në Ditën Botërore të AIDS-it në Wembley Arena.

Ai u bë një prej personave më të afërt të Dianës, duke pasur takime private, telefonata në orët e vona dhe pëlqime.

Kështu shkruan ndër të tjerash në librin e kujtimeve, i cili shumë shpejt do të dalë në shitje, përkatësisht një vit pas vdekjes së britanikut.

Ajo madje i rrëfeu detajet e shkurorëzimit të saj të çuditshëm nga Princi Charles në vitin 1996. Ai ka thënë se i duhej të shpëtonte me çdo kusht nga “jeta mbretërore “.

“Ajo ishte si shumë femra që më kanë tërhequr në jetë. Nuk kishte asnjë dyshim se edhe asaj i pëlqeja”, shkruan ndër të tjerash në librin autobiografik të Michaelit.

Detajet e marrëdhënies së Michael me Lady D-në, përpjekja për të dalë publikisht dhe problemet me ligjin, janë zbuluar në biografinë e re të David Nolan, ” George Michael, Freedom, The Ultimate Tribute 1963-2016″.

Kujtojmë se këngëtari, që ndërroi jetë gjatë vitit të kaluar, kishte pranuar se është homoseksual. Gjë e kishte zbuluar pas një kohe të gjatë për publikun.

Theksojmë se Princesha britanike ka ndërruar jetë në një spital francez gjatë gushtit të vitit 1997. Ajo pësoj një aksident të tmerrshëm automobilistik.

www.lajm-shqip.com

04.01.2018

The post Skandal seksual! George Michael zbulon lidhjen intime me Princeshën Diana appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Skandal seksual! George Michael zbulon lidhjen intime me Princeshën Diana

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×