Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Reperi i njohur amerikan: 4 orë pasi u martova i kërkova gruas divorcin

Kemi dëgjuar të flitet për martesat më të shkurtra në histori e me siguri një vend në fillimet e listës, e zë edhe reperi i Njohur Amerikan P Diddy.

Të ngjashme mund të lexoni:

• Çfarë kuptimi kanë këto 2 gropëza në fund të shpinës te femrat 

• Këngëtari i njohur GAY flet për lidhjen e tij dhe dashurinë e vjetër për një mashkull tjetër

• Kim Kardashian lë mënjanë të pasmet, në fokus gjoksi i saj bombastik

Reperi i ka rrëfyer moderatores dhe publikut një ngjarje të cilën nuk e kishte treguar kurrë më parë.

Gjatë lojës “ Never Have I Ever”, P. Diddy tregoi e vite më parë ka qenë i martuar me një vajzë për vetëm 4 orë. Më pas duket se u pendua dhe i kërkoi asaj divorcin.

Ai ka shtuar se këtë fakt e ka mbajtur sekret për vite të tëra derisa u detyrua të marrë pjesë në këtë lojë.
Kjo ngjarje ka shkaktuar të qeshura tek publiku dhe të pranishmit gjatë kohës që reperi rrëfente se në fakt shte nxituar shumë për jë vendim kaq të rëndësishëm.

www.lajm-shqip.com

04.01.2018

The post Reperi i njohur amerikan: 4 orë pasi u martova i kërkova gruas divorcin appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Reperi i njohur amerikan: 4 orë pasi u martova i kërkova gruas divorcin

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×