Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Më tallnin në shkollë se flisja me dialekt, rrëfen pa doreza Ledion Liço

Ndonëse sot ai është një prej figurave më të njohura të Top Channel, duket se Ledion Liço nuk ka patur gjithmonë një jetë të lehtë.

Si asnjëherë më parë në një rrëfim për “Pop Culture”, moderatori i njohur ka treguar disa episode aspak të këndshme nga fëmijëria.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • 5 gjërat që ndodhin kur takon mashkullin e duhur pas një lidhjeje të gabuar

  • Butrint Imeri është bërë baba? Ja kush është djali i tij

Ledion Liço sherr në shkollë.

Ledioni ka treguar se si në klasë të pestë, sapo kishte ardhur nga Erseka në Tiranë është përballur me bulizmin për shkak se fliste me dialekt.

Flisja me dialekt dhe të gjithë njerëzit qeshnin dhe talleshin, u shpreh Ledioni, duke rrëfyer se si për këtë arsye mbyllej në dhomë dhe qante.

Liço tregoi edhe për një përplasje të ndodhur në gjimnaz.

Një djalë më i madh në moshë e kishte goditur në fytyrë.

Reagimi i Ledionit?

I kishte ngrënë gishtin e vogël, shkruan opinion.al.

Nuk kisha forcë tjetër…Megjithatë e kuptova se dhuna nuk ishte zgjidhja, u shpreh ai.

wwww.lajm-shqip.com

04.01.2018

The post Më tallnin në shkollë se flisja me dialekt, rrëfen pa doreza Ledion Liço appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Më tallnin në shkollë se flisja me dialekt, rrëfen pa doreza Ledion Liço

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×