Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Invalidi 75-vjeçar përplaset nga një makinë, largohet aksidentuesi

Një invalid 75-vjeçar është aksidentuar nga një makinë, drejtuesi i së cilës është larguar në drejtim të paditur.

Sipas burimeve zyrtare të policisë, bëhet e ditur se:

Më datë 04.01.2017, në rrugën e Re të trenit, është përplasur motocikleta, që drejtohej nga shtetasi H.M., 75 vjeç, banues në  Elbasan.

Të ngjashme mund të lexoni:

• Elbasan/ E moshuara aksidentohet me makinë mbrëmjen e së mërkurës

• Vlorë/ Aksidentohet motorristi i picave, shënohen dhe dëme materiale

• Aksident tek rrethrrotullimi i Saukut, nuk raportohen viktima

Një invalid përplaset nga makina

Sipas policisë, i  aksidentuari është dërguar për ndihmë mjekesore në spitalin Kirurgjik Elbasan.

Ndërkohë, burimet spitalore, saktësojnë se i aksidentuari  ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Personi që shkaktoi aksidentin është larguar nga vendi i ngjarjes dhe shërbimet e policisë rrugore po  punojnë për  kapjen e  tij.

Grupi  hetimor ndodhet  në  vendngjarje dhe po punon për percaktimin e shkaqeve të aksidentit.

04.01.2018

Për Lajm Shqip

Alfrida Danushi

The post Invalidi 75-vjeçar përplaset nga një makinë, largohet aksidentuesi appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Invalidi 75-vjeçar përplaset nga një makinë, largohet aksidentuesi

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×