Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ledri dhe Dafina sërish bashkë? Ja kush i afroi dy ish të dashuruarit

Dikur kanë qenë ndër çiftet më të përfolura. Lidhja e tyre, pas shumë sakrificash, mbaroi. Ledri Dhe Dafina nuk mbetën as miq.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • DJ-it zyrtarë të Dafinës, Ledrit, Etnon, Kaos, Babastars dhe Dhuratës
  • Përse Ledri Vula i bën klipet bardhezi? Detaji që iu ka shpëtuar…

Ledri dhe Dafina bashkë, emocionojnë fansat.

Edhe pse sot nuk flasin me njëri-tjetrin, ata i ka lidhur diçka. Dyshja kanë qenë protagonistë të një emisioni. Edhe pse intervistat i dhanë në mënyrë të ndarë, prapë se prapë, ka qenë një fotomontazh që i ka bërë bashkë.

Dhe kjo foto, u shpërnda nga Dafina. Edhe pse Ledrin se ka më as në rrjetet sociale, e ka vënë në Instastoryn e saj!

www.lajm-shqip.com

03.01.2018

The post Ledri Dhe Dafina sërish bashkë? Ja kush i afroi dy ish të dashuruarit appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ledri dhe Dafina sërish bashkë? Ja kush i afroi dy ish të dashuruarit

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×