Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Boksierja më seksi shqiptare, me format e saj ju lë vërtet pa frymë

U shpall kampione e Shqipërisë në kickbox, por fotografitë e saj e paraqesin krejtësisht të ndryshe. Bëhet fjalë për bukuroshen shqiptare seksi, Rashel Kolaneci, të cilën e njohim të angazhuar në fushën e prezantimit televiziv, dikur të “Xing me Ermali”, ndërsa tani te “Procesi Sportiv”.

Të ngjashme mund të lexoni:

• Fotomodelja shqiptare i heq të gjitha, tregon gjoksin (Foto)

• Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri për French Montana? Kjo foto tregon të vërtetën

• Ja përse është e këshillueshme të hani çdo ditë nga një copë çokollatë…

Por tashmë jemi mësuar ta shikojmë bukuroshen seksi edhe më shumë në fushën e modelingut.

Me anë të fotografive ‘hot’ të publikuara në rrjetet sociale, ajo ka tërhequr vëmendjen e mijëra personave, edhe pse është kampione në sport Rashel konsiderohet si mashkull por jo edhe në pamjen dhe fizikun e saj.

#training #kickboxing 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

A post shared by Raimus ™🌬 Goddess🌊 (@rashelkolaneci) on

Padyshim që në imazhet e shpërndara, ajo na mahnit me këto forma trupore bombastike, të cilat çdo vajzë do t’ia kishte zili.

Duhet theksuar se, Rashel Kolaneci u bë e njohur qysh nga paraqitja e saj në emisionin “Xing me Ermalin”. Që aty filloi të marrë vëmendjen e publikut. Aktualisht ka kaluar tek ‘Procesi Sportiv’, duke i zënë vendin moderatores së famshme Marina Vjollca.

www.lajm-shqip.com

03.01.2018

The post Boksierja më seksi shqiptare, me format e saj ju lë vërtet pa frymë appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Boksierja më seksi shqiptare, me format e saj ju lë vërtet pa frymë

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×