Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Oriola Marashi poston foto seksi, Noizy ‘godet’ me komentin

Prej kohësh Oriola Marashi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë dhe jo pa të drejtë.

Të ngjashme mund të lexoni:

• Ledri dhe Flori Mumajesi postojnë videon qesharake, shikoni komentin e Ermalit

• Fotomodelja shqiptare i heq të gjitha, tregon gjoksin (Foto)

• Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri për French Montana? Kjo foto tregon të vërtetën

Oriola është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg.

Pas daljes në videoklipin “Mama” e bashkimit me grupin “OTR” fama e saj u rrit ndjeshëm.

Të themi të drejtën ajo di si t’i trajtojë ndjekësit e saj me fotot seksi. Të njejtën gjë ka bërë edhe mbrëmjen e sotme.

Oriola ka publikuar një foto teksa qëndron e ulur në një pozicion shumë të favorshëm për të nxjerrë në pah “asetet” që ka. Sigurisht ia lehtëson punën, fustani i saj i zi shumë i shkurtër.

Shprehjen me të cilën ka përshkruar foton e ka modifikuar disi ku në vend se të shkruajë “The girl next door”, ajo ka shkruar “The girl next dootr”, duke futur edhe grupin së cilit i përket.

Nuk mund të mungonte komenti i Noizyt. Ai e ka përshkruar më së miri, duke vendosur një emoji tornadoje si për të na treguar se Oriola është një tornado e vërtetë.

www.lajm-shqip.com

03.01.2018

The post Oriola Marashi Poston Foto Seksi, Noizy ‘godet’ me komentin appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Oriola Marashi poston foto seksi, Noizy ‘godet’ me komentin

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×