Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Rita Ora na prezanton suksesin e parë për vitin 2018

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora tashmë është kurorëzuar më nje seri suksesesh në vitin që lamë pas. Kënga e saj “Anywhere” ashtu si edhe titulli i saj përkthehet “kudo” në gjuhën shqipe, u kthye në një hit shumë të dashur për fansat e Ritës kudo ndodheshin duke u klasifikuar në top-listat muzikore.

Të ngjashme mund të lexoni:

• Ledri dhe Flori Mumajesi postojnë videon qesharake, shikoni komentin e Ermalit

• Fotomodelja shqiptare i heq të gjitha, tregon gjoksin (Foto)

• Dafina Zeqiri ndahet nga i dashuri për French Montana? Kjo foto tregon të vërtetën

Edhe këtë vit, Rita duket se e ka nisur përsëri me suksese.

Këtë gjë na e ka treguar me anë të një postimi të një Instastory në llogarinë e saj.

“Numër 1 në iTunes përsëri!! Çfarë mënyre e mirë për të filluar vitin”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografinë e postuar në Instastory.

www.lajm-shqip.com

03.01.2018

The post Rita Ora na prezanton suksesin e parë për vitin 2018 appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Rita Ora na prezanton suksesin e parë për vitin 2018

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×