Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Mentor Mazrekaj rikthehet tek ‘Demat’, Partizani pranë nënshkrimit me mesfushorin

Mentor Mazrekaj është shumë pranë rikthimit te Partizani.

Mediat kosovare bëjnë me dije se mesfushori prishtinas nuk është në planet e trajnerit Josa. Dhe klubi i ka dhënë mundësi për të gjetur një klub tjetër.

Të ngjashme mund të lexoni:

• Rrefuzon dorëheqjen e Sulejman Starovës, në detyrë edhe më tej

• Fundviti sjell ndryshimin e madh, ky mund të jetë trajneri i ri

• Zbulohet kush është trajneri i ri i skuadrës së Partizanit

Mentor Mazrekaj shumë pranë Partizanit

Me qënë se Mazrekaj është aktivizuar te Partizani në Kupën e Europës dhe më pas kaloi te Prishtina, nuk i lind e drejta që të transferohet te një klub tjetër në merkaton e janarit, veç se te “Demat e Kuq”.

Paga e lartë dhe rendimenti i dobët në fazën e parë, kanë bërë që 28-vjeçari ta shikojë veten larg Superligës kosovare dhe ka nisur bisedimet për tu rikthyer te Partizani.

03.01.2018

www.Lajm-Shqip.com

The post Mentor Mazrekaj Rikthehet Tek ‘Demat’, Partizani pranë nënshkrimit me mesfushorin appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Mentor Mazrekaj rikthehet tek ‘Demat’, Partizani pranë nënshkrimit me mesfushorin

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×