Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Çmenduria e ministrit shqiptar, rrezikon jetën për këtë foto

Padyshim i guximshëm deri në kufijtë e çmendurisë. Fotoja e Ministrit Shqiptar Valdrin Lluka, po bën xhiron e rrjetit.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Ish-kryeministri Berisha ironizon: Kartolina e shqiptarëve për Ramën
  • Ministri Peleshi, në një familje fermere në fshatin Biranj: ‘Më shumë mbështjetje për këtë sektor’

Valdrini, ministri i Zhvillimit Ekonomik në Kosovë ka shkuar në Pedra do Telegrafo. Te guri i rrezikshëm ka ndërmarrë një akt që mund t’i kushtonte edhe jetën.

Siç duket qartë dhe në foto.

Ministri ka puthur bashkëshorten e tij me këmbët lidhur pas gurit. Ndërsa foton që po bën prej ditësh xhiron e rrjetit, e ka shoqëruar edhe me një deklaratë romantike. “Veç dashnia që t’man pezull kështu”.

www.lajm-shqip.com

02.01.2018

The post Çmenduria e ministrit shqiptar, rrezikon jetën për këtë foto appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Çmenduria e ministrit shqiptar, rrezikon jetën për këtë foto

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×