Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Klaudia Pepa dhe Çiljeta, presin 2018 me këtë model flokësh

Viti i ri, për shumë nga ne, është periudha kur duam t’ia nisim nga e para. Çdo fillim shoqërohet me ndryshime, në stilin e jetës, në të përditshmen. Ndoshta dhe në modelin e flokëve. Dhe dy nga vajzat më të njohura e më të dashura shqiptare, Çiljeta Xhilaga dhe Klaudia Pepa e kanë pritur vitin e ri me një model të ri flokësh.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Klaudia Pepa vjen më seksi se kurrë me look-un e ri (Foto)
  • Nuk do ta besoni, po është Çiljeta pas transformimin të saj më të fundit

6 ditë më parë, Çiljeta e cila ndryshoi pamje duke i prerë flokët me një model të ri. Drejt me balluke dhe duke i lyer pis të zeza.

Pas saj, u shfaq me një model flokësh të ri Klaudia.

Ajo preu gjithashtu balluke dhe errësoi flokët. “Gati për vitin e ri me flokët e mi të rinj”, shkruante ajo pak ditë më parë, kur na prezantoi zyrtarisht pamjen. Mund të ishte një rastësi, por në fakt, vendimi i vajzave për të prerë balluke nuk është aspak i çuditshëm.

Një nga modelet e flokëve, që ekspertët e bukurisë, kanë thënë që do jetë në modë për vitin 2018, është modeli “bob” me balluke. Klaudia nuk ka një prerje bob, por megjithatë ka një pamje moderne. Dhe e rëndësishme është, për të dyja, që duken bukur!


www.lajm-shqip.com

02.01.2018

The post Klaudia Pepa Dhe Çiljeta, presin 2018 me këtë model flokësh appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Klaudia Pepa dhe Çiljeta, presin 2018 me këtë model flokësh

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×