Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Zonja Meri zbulon listën: Radhitja e shenjave sipas fatit në 2018

Këtë fillim viti në emisionin “Rudina” në Televizionin Klan ishte e ftuar astrologia Meri Shehu, e cila foli për parashikimin e yjeve për 2018-ën.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Femrat më tërheqëse i përkasin kësaj shenje të horoskopit…
  • Këto janë 5 çiftet më të mira të Horoskopit për vitin 2018

Meri foli për shenjat më të favorizuara po ashtu edhe për ato më pak të favorizuara.

“2018-ta do jetë një vit më optimist. Do ketë tërmetet e veta por nuk do jemi në një fazë të paqëndrueshme. Ne mund të rregullojmë çështje të rëndësishme në jetën personale dhe profesionale. 2018-ta akoma nuk është viti i krizës. Por para një krize të cilën ne mund ta stabilizojmë duke marrë masa”, tha astologia Shehu.

Më poshtë gjeni renditjen duke filluar nga shenjat më pak të favorizuara:

12.Demi

11.Luani

10.Binjakët

9.Peshorja

8.Gaforrja

7.Dashi

6.Peshorja

5.Virgjëresha

4.Ujori

3.Bricjapi

2.Shigjetari

1.Akrepi

www.lajm-shqip.com

02.01.2018

The post Zonja Meri zbulon listën: Radhitja e shenjave sipas fatit në 2018 appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Zonja Meri zbulon listën: Radhitja e shenjave sipas fatit në 2018

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×