Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Nënë e bijë në një film: Njihuni me vajzën bukuroshe të aktores

Rea Bisha, vajza 24-vjeçare e aktores së njohur Anila Bisha dhe regjisorit Besnik Bisha, prej 20-vjetësh merret me piano. Është pianiste dhe këtë profesion e ka vendosur tashmë. Por ka pasur gjithmonë ëndërr të jetë pjesë e një filmi si e ëma, Anila.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Një surprizë e pakëndshme për aktoren, pickohet nga gjarpri në Tajlandë
  • Një udhëtim për të shpëtuar martesën: Dy aktorët në prag të divorcit!

Prej vitesh i ishte lutur të atit ta bënte pjesë në ndonjë film të tijin.

Por gjithmonë regjisori Bisha mendonte se Rea nuk “ishte për këto punë”. Megjithatë, një ditë ndryshoi mendje dhe i dërgoi së bijës një skenar për të lexuar. Surpriza e Reas ishte pikërisht roli i saj. I ati kishte menduar se edhe ajo të kishte një rol dhe do të luante të ëmën në rininë e saj.

Kështu nisi projekti për filmin “Vera pa kthim”, i cili rikthen Anila Bishën sërish në kinema. Sot, nënë e bijë, Anila dhe Rea ishin të ftuara në “Rudina”. Ato rrëfyen më shumë për filmin, por edhe për marrëdhënien e tyre të ngushtë.

www.lajm-shqip.com

02.01.2018

The post Nënë e bijë në një film: Njihuni me vajzën bukuroshe të aktores appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Nënë e bijë në një film: Njihuni me vajzën bukuroshe të aktores

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×