Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Klea Huta dhe Elgit Doda: Dashuri, pa shumë fjalë…

Klea Huta sapo ka postuar një foto të re me Elgit Dodën. Të përqafuar. Janë veshur me xhupa dhe kapuç dhe pas tyre shihet borë. Kurdo që të jetë shkrepur, duket si kartolina e tyre e urimit për festa.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Klea Huta flet për herë të parë për fejesën e saj me Elgit Dodën…
  • Klea Huta, një dedikim dashurie për këngëtarin Elgit Doda

Por nuk ka asnjë fjalë.

Siç nuk kishte asnjë fjalë në foton e parë që ata publikuan së bashku. Vendosën ta pranonin ashtu historinë e tyre. Me një foto dhe një puthje në ballë. Atë histori që pa e mohuar e fshehën për muaj me radhë. Ndoshta atëherë bënin më shumë komente sesa tani sepse duheshin disa fjalë për të thënë që ishin thjesht miq.

Ndërsa tani, që e lanë të kuptohej të vërtetën, nuk ka më nevojë për fjalë. Vetëm Klea arriti të bënte një koment në ditëlindjen e Elgitit. “Faleminderit që ekziston”.

www.lajm-shqip.com

02.01.2018

The post Klea Huta dhe Elgit Doda: Dashuri, pa shumë fjalë… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Klea Huta dhe Elgit Doda: Dashuri, pa shumë fjalë…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×