Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Klubi i njohur ofron 2 milionë Euro për Mërgim Mavraj

Mërgim Mavraj mund të lërë Gjermaninë dhe të nisë një aventurë të renë Turqi. Për futbollistin e Kombëtares ka një ofertë të mirë. Por gjithçka është në dorë të Hamburgut, që për kartonin e tij ka paguar te Këlni.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Mërgim Mavraj tregon vendin e vetëm ku nuk mendon për futbollin (FOTO)
  • FOTO/ Guardiola blen vilën 3 mln euro në ‘zemër’ të Manchesterit

Sipas asaj që raporton “sporx.com” thuhet se për Mavrajn është gati një ofertë 1.5 deri në 2 milionë euro për kartonin e tij. Si dhe zbulohet edhe paga që i ofrohet qendërmbrojtësit. Fenerbahçe ka programuar edhe ofertën për pagën e Mavrajt.

Që shkon në vlerën e 2 milionë eurove.

Te Hamburgu Mavraj së bashku me Papadopulos shpesh ka marrë kritika. Një aventurë e re për të nuk do të ishte surprizuese. Edhe pse gjithë karrierën e tij e ka përqendruar në Gjermani. Mavraj konsiderohet si shtylla e mbrojtjes në Kombëtaren shqiptare.

www.lajm-shqip.com

02.01.2018

The post Klubi i njohur ofron 2 milionë Euro për Mërgim Mavraj appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Klubi i njohur ofron 2 milionë Euro për Mërgim Mavraj

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×