Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Digjet magazina,shkak dyshohet shkëndija elektrike

Sot rreth orës 21:10, Salla Operative Vlorë është njoftuar nga një telefonatë se në lagjen ”15 Tetori”, ka rënë zjarr në një magazinë. Shërbimet e Policisë dhe ato zjarrëfikse kanë shkuar menjëherë pranë vendit të ngjarjes. Duke bërë të mundur që tek magazina të shuheshin flakët e zjarrit.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Biznesmeni 67-vjeçar vetëvritet me armë zjarri, lë letër për familjen…
  • Digjet në ditën e fundit të vitit banesa e familjes rome

Prej flakëve të zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Nga verifikimi paraprak dyshohet se si pasojë e një shkëndije elektrike ka rënë zjarr në magazinën me mallra ushqimorë në pronësi të G.Xh..

Për Lajm Shqip

Enrik Mehmeti

02.01.2018

The post Digjet magazina,shkak dyshohet shkëndija elektrike appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Digjet magazina,shkak dyshohet shkëndija elektrike

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×