Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Jessica Alba bëhet nënë për herë të tretë (Foto)

Aktorja Jessica Alba ka mirëpritur fëmijën e saj të tretë me Cash Warren. “Hayes Alba Warren, dhurata më e mirë për Vitin e Ri. Cash dhe unë ndihemi të bekuar”, shkroi Alba në Instagram, duke zbuluar emrin e fëmijës.

Të ngjashme mund të lexoni:

• Vajza e Beyonce dhe Jay Z: Presidente e SHBA-ve në 2050!

• Rrëfimi i babait të Amy Winehouse: Shpirti i vajzës së vdekur më shfaqet…

• Neymar konfirmon lidhjen me modelen e famshme

Jessica dhe Cash tashmë janë prindër krenarë për vajzat Honor dhe Haven.

Ata kanë qenë më shumë se të ngazëllyer për të mirëpritur një vëlla në familjen e tyre.

Hayes Alba Warren 12/31/17 Best gift to ring in the New Year!! Cash and I feel so blessed. Haven and Honor are already obsessed with their new baby bro. 👶🏽💙 #familyof5

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

www.lajm-shqip.com

02.01.2018

The post Jessica Alba bëhet nënë për herë të tretë (Foto) appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Jessica Alba bëhet nënë për herë të tretë (Foto)

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×