Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Arilena, raporti me Flori Mumajesin dhe ‘zëvendësimi’ i Elvanës

Është përfolur shumë se Arilena Ara ka patur një lidhje dashurie me Flori Mumajesin Dhe se donte të zëvendësonte Elvana Gjatën kur bëri “Nallane 3”.

Të ngjashme mund të lexoni:

Keni një triko të kuqe por nuk dini si t’a kombinoni? Ja disa këshilla

Vajza e Beyonce dhe Jay Z: Presidente e SHBA-ve në 2050!

Rrëfimi i babait të Amy Winehouse: Shpirti i vajzës së vdekur më shfaqet…

Arilena ka qenë e ftuar këtë të premte në “Top Show Magazine”.

Këngëtarja 19-vjeçare ka mohuar të gjithë thashethemet. Arilena tha se mes saj dhe Florit nuk ka patur asnjë histori dashurie, por vetëm një energji të mirë.

“E vërteta është që unë dhe Flori kemi një energji shumë të mirë. Bashkëpunimi me Florin ka ardhur falë një energjie shumë të mirë që ne kemi që është themeluar duke pirë një gotë verë,” tha ajo.

Ndërkohë për sa i përket Elvana Gjatës, Arilena tha se nuk ka dashur ta zëvendësojë atë, e se çdo njeri ka vendin e tij.

“Këtu nuk është askush për të zëvendësuar askënd. Çdo njeri ka vendin e tij,” ka shtuar këngëtarja.

www.lajm-shqip.com

02.01.2018

The post Arilena, raporti me Flori Mumajesin dhe ‘zëvendësimi’ i Elvanës appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Arilena, raporti me Flori Mumajesin dhe ‘zëvendësimi’ i Elvanës

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×