Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Moti për ditën e sotme, e martë, 02 janar 2018

Moti për ditën e sotme, e martë, 02 janar 2018

Të ngjashme mund të lexoni:

Ja si do të jetë moti natën e ndërrimit të viteve…

 Vlera ekstreme të termometrit deri në minus 40 gradë

Rikthehet shiu, ja si do jetë moti për…

Moti Sot

Gjatë ditës së martë, moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura.

Priten reshje shiu, në zonat malore në lartësitë mbi 800 metër reshje bore, bën të ditur shërbimi metereologjik i forcave të armatosura. Baza e reve të ulëta 400 metër.

Era do të jetë me drejtim Juglindje-Jugperëndim 1-20m/sek. Deti i forcës 5 me lartësi vale 3.5 metër. Shikimi 1km-10km.

Temperaturat parashikohen të jenë:

Në vendet malore 0°/5°C

Vendet e ulta 1/11°C

Vendet bregdetare 5°/12°C.

www.lajm-shqip.com

02.01.2018

The post Moti për ditën e sotme, e martë, 02 janar 2018 appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Moti për ditën e sotme, e martë, 02 janar 2018

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×