Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Dhunon bashkëshorten natën e Vitit të Ri

Duket se jo të gjithë çiftet kanë festuar vitin e ri.

Të ngjashme mund të lexoni:

Aksident në aksin rrugor Rrajcë-Prrenjas, përplasen tre makina

SHBA/ Tragjedi e rëndë, adoleshenti vret prindërit dhe motrën

Kopi Kyçyku/ Për Neritan Cekën dhe varret e Selcës së Poshtme

Policia ka arrestuar për dhunë në familje natën e Vitit të Ri, 48 vjeçarin Kastriot Qezi banues në Vlorë.

I arrestuari ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike në mënyrë të vazhdueshme ndaj bashkëshortes së tij, shtetases M.Q., 47 vjece. Ka qenë dita e fundit e Vitit ku bashkëshortja ka denoncuar bashkëshortin e saj. Sipas denoncimit të saj,pas natës së ndërrimit të viteve ai e ka goditur vazhdimisht pasi nuk i ka pëlqyer gatimi. Sipas tij gjeli i detit nuk ishte pjekur sic duhej.

Për Lajm-Shqip

Enrik Mehmeti

02.01.2018

The post Dhunon bashkëshorten natën e Vitit të Ri appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Dhunon bashkëshorten natën e Vitit të Ri

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×