Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Nuk përmbahet Ermal Mamaqi: Ka 2 vite që i lutem Lori Hoxhës, por …

Moderatori i “Xing Me Ermalin” Ermal Mamaqi, ka postuar një foto ku është i shoqëruar me familjen Hoxha.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Ermal Mamaqi zbulon një nga të ftuarat speciale të emisionit të fundvitit

  • Vjen urimi i reperit Unikkatil me rastin e Krishtlindjes

  • FOTO/ Xhesika Ndoj uron festat, por ‘harron’ të veshë…

Lori Hoxha e ftuar tek Ermal Mamaqi?

Siç duket të ftuarit e radhës në “Xing Me Ermalin” do jete familja Hoxha, kryesit Lori.

Lori Hoxha, së bashku me dy motrat  dhe vëllain e saj janë trashëgimtarë të një pasurie tejet të madhe.

Pasuri sic është ajo e Top-Medias.

Bashkangjitur fotos ai shkruan:

2 vjet që i lutem @lorihoxha vij në një intervistë te Xingu. Nuk e lë mami.

A do jetë Lori e ftuara surprizë e fundvitit?

Kjo mbetet për tu parë.

www.lajm-shqip.com

24.12.2017

The post Nuk përmbahet Ermal Mamaqi: Ka 2 vite që i lutem Lori Hoxhës, por … appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Nuk përmbahet Ermal Mamaqi: Ka 2 vite që i lutem Lori Hoxhës, por …

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×