Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Mihrije Braha pozon krejt nudo, e mbuluar vetëm me peshqir (FOTO)

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar.

Ajo është e martuar me këngëtarin Naim Abazi, të cilën njihen si njëri ndër çiftet më të dashuruara.

Të ngjashme mund të lexoni:

• Rovena Dilo: Si mund ti thuash ‘divë e skenës’ një këngëtareje 20 vjeçe?

• FOTO/ Xhesika Ndoj uron festat, por ‘harron’ të veshë…

• Nuk ishte pjesë e ‘Shiko kush luan’, Arbana Osmani ka diçka për të thënë

Mihrije Braha pozon nudo

Mihrija cilësohet si njëra ndër këngëtaret më seksi edhe përkundër moshës së saj.

Këtë e ka dëshmuar edhe sonte me anë të fotografive të postuara, në të cilat duket si një ‘sexy’ mami.

Në foton në fjalë ajo që bie në sy janë buzët e saj, të cilat i ka lyer me plot shkëlqim…

Ajo njihet për kreativitetin e saj në prezantime të emisioneve si dhe për elegancën e përhershme.

Mihrija së fundi ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, në të cilën duket më e re se mosha që ajo vërtetë mban mbi supe.

24.12.2017

www.Lajm-Shqip.com

The post Mihrije Braha Pozon krejt nudo, e mbuluar vetëm me peshqir (FOTO) appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Mihrije Braha pozon krejt nudo, e mbuluar vetëm me peshqir (FOTO)

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×