Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Fundviti sjell ndryshimin e madh te Partizani, ky mund të jetë trajneri i ri

Sulejman Starova nuk do të jetë më trajneri i Partizanit që nga e hëna, dhe në vendin e tij do të jetë Gugash Magani.

Të ngjashme mund të lexoni

•Icardi tradhton Interin, shpërdonon në gjuajtjen e penalltisë

•Barcelona zot i Spanjës, Real Madrid inekzistent gjatë ndeshjes

Nëse nuk do të ketë ndonjë lëvizje suprizuese që të prishë marrëveshjen mes të dyve, Magani do prezantohet te Partizani ditën e hënë.

Ish-trajnerit të Tiranës dhe së fundmi i Teutës i është besuar projekti i ri i drejtuesve të Partizanit.

Pritet të bëjnë ndryshime të mëdha në janar.

Do të ketë largime të shumta, madje do të largohen edhe disa nga senatorët e ekipit. Mesa duket, klubi i Partizanit në janar do të përjetojë një revolucion të vërtetë.

www.lajm-shqip.com

23.12.2017

The post Fundviti Sjell Ndryshimin e madh te Partizani, ky mund të jetë trajneri i ri appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Fundviti sjell ndryshimin e madh te Partizani, ky mund të jetë trajneri i ri

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×