Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Fotoja më e bukur e Oni Hysenbenlliut? Larg makinave dhe hoteleve…

Me dhjetëra lajme janë shkruar për të. Por më në fund një që ia vlen. Nuk është aspak faji i djalit të biznesmenit Irfan Hysenbelliu, që mediat shkruajnë vazhdimisht për çdo orë të shtrenjtë që mban apo hotel luksoz ku shkon. Oni është në qendër të vëmendjes, në çdo veprim që bën.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Ja shtëpia luksoze e Bes Kallakut. Besi flet për strehën e dashurisë
  • Luana Vjollca zbulon makinën luksoze: ‘E bukura dhe bisha’…

Pasi u bë i njohur si futbollist dhe një nga djemtë shqiptarë që vishej më bukur, u dashurua me Anxhelina Hadërgjonaj. Pasi u nda, është fotografuar me shumë vajza të njohura.

Pra, Oni nuk mund të bëjë asgjë pa u komentuar në media.

Megjithatë, asnjëherë ai nuk ka postuar një foto më të bukur sesa dje. Që përmban vërtet inters publik. Ai ka lajmëruar që bashkë me të motrën, Fabiolën kanë themeluar fondacionin “Fab”. Hapi i parë i këtij fondacioni, ka qenë një vizitë me duart plot dhurata në Shtëpinë e Fëmijëve “Zyber Hallulli” në Tiranë.

www.lajm-shqip.com

23.12.2017

The post Fotoja më e bukur e Oni Hysenbenlliut? Larg Makinave Dhe hoteleve… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Fotoja më e bukur e Oni Hysenbenlliut? Larg makinave dhe hoteleve…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×