Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Video/ Çfarë po ndodh? Vdes një tjetër pornostare në kulmin e karrierës

Pas ndarjes nga jeta të 23-vjeçares Agust Ames, një tjetër porno stare ka vdekur në moshë të re.

Të ngjashme mund të lexoni:

•Kejvina ndez rrjetin, shikoni fotot e saj hot para pasqyrës…

 •‘Dua të dashur për Krishtlindje’, Princesha, në kërkim të partnerit…

31-vjeçarja Yurizan Beltran  pornostare është gjetur e pajetë në banesë e marrë me qira në California, SHBA, pikërisht nga qiradhënësi.

Sipas raportimeve, shkak i vdekjes së aktores së filmave me pullë të kuqe ishte mbidoza.

Lajmin e vdekjes së aktores e konfirmoi Dan Hogue. Ky një drejtues i kompanisë Platinium, që merret me biznesin e pornografisë.

Në një deklaratë, ai ka shprehur keqardhje për ndarjen nga jeta të 31-vjeçares.

“E gjithë familja PornStar Platinum është në zi pas lajmit për humbjen e një prej anëtareve të familjes”.

Hogue tha se pranë shtratit të saj u gjetën shumë ilaçe.

Kjo ngjarje vjen vetëm disa ditë pas vdekjes misterioze të Agust Ames.

Bota e errët 

Rrëfimet e vajzave që kanë punuar në këtënën e errëit të tij biznesi edhe pse shumë fitimprurës. Në media janë publikuar intervista të ish-aktoreve të filmave me pullë të kuqe. Ato  kanë folur për dhunën që kanë pësuar. Skenat që u është detyruat të përforcojnë pavarësisht dëshirës së tyre. Gjithashtu dhe ngarkesën psikologjike të kësaj pune.

Në një rrëfim, aktorja Samantha Jones shprehej: “Regjisorët e pashpirt, të cilëve nuk u intereson se sa jeni të lodhura, a keni të ftohtë apo a jeni të uritura pas xhirimeve 18-orëshe. Në kushte të tilla presin që edhe seksi anal të jetë fashinues!… Mashkulli ka çdo justifikim të mundshëm kur nuk mund të arrijë ereksionin për plot katër or,. Ndërkaq për femrat nuk ka justifikim për asgjë”.

Saki Kozai ka treguar se ndaj saj është ushtruar dhunë për ta detyruar të vijojë aktrimin në filmat me pullë të kuqe.

“Kam përdorur drogë për t’u qetësuar, sepse isha e paqëndrueshme. Isha e bindur se nuk mund të kthehesha prapa dhe kështu më është dashur të besoj te ata dhe të vazhdoja përpara”.

www.lajm-shqip.com

15.12.2017

The post Video/ Çfarë po ndodh? Vdes një tjetër pornostare në kulmin e karrierës appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Video/ Çfarë po ndodh? Vdes një tjetër pornostare në kulmin e karrierës

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×