Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Pasi u nda nga vajza e Jozefina Topallit, Luizi me sytë nga karriera

Pasi u Nda Nga Vajza e Jozefina Topallit, Luzi me sytë nga karriera. Luiz Ejlli i është rikthyer jetës së tij artistike, pas një ndërprerje të gjatë.

Të ngjashme mund të lexoni:

•Robbie Williams rrëfehet: Kam fjetur me tre nga vajzat e Spice Girls

•Joleza Koka, më e dashuruar se kurrë me aktivistin e FRESSH…

Luizi Ejlli i dha fund lidhjes së dashurisë me vajzën e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli.

Ejlli duket se ka lënë gjithçka pas krahëve. Kjo  për t’u marrë seriozisht me karrierën e tij artistike.

Ai ka publikuar një këngë në bashkëpunim me këngëtaren Rezarta Smajan. Ndërsa ata do të marrin pjesë në festivalin e RTISH-së. Kujtojmë se Luizi dhe vajza e Jozefina Topallit nuk kanë komentuar asnjëherë lajmin e ndarjes së tyre. Ndërsa prej një kohe të gjatë ishin në një lidhje.

www.lajm-shqip.com

15.12.2017

The post Pasi u nda nga vajza e Jozefina Topallit, Luizi me sytë nga karriera appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Pasi u nda nga vajza e Jozefina Topallit, Luizi me sytë nga karriera

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×