Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Drejtonin automjetin nën efektin e alkoolit, arrestohen 3 persona

Policia e Pogradecit ka bërë të mundur arrestimin në flagrancë të tre shtetasve, pasi drejtonin automjetin në gjëndje të dehur. Dy në Korçë dhe një në Pogradec, pasi kane shkelur rëndë rregullat e qarkullimit rrugor.

Të ngjashme mund të lexoni:

Fier – I dehuri përfundon në prangat e policisë lokale

Shqiptari i dehur tenton të grabisë bankomatin, por e pëson keq

40 vjeçari Redi Kotomelo nga Korça është kapur në lagjen nr 3 në gjendje të dehur.

Duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen ”, me targë AA 629 NS. Ai është përplasur me një mjet tjetër “Volkswagen” me drejtues shtetasin V.L, banues në Korçë, duke shkaktuar vetëm dëme materiale. I arrestuari tjetër është Lazjan Çifligu, 24 vjeç, banues në Korçë i cili në lagjen nr 17 Korçë, u Kap Duke Drejtuar pa leje drejtimi mjetin tip “Ford”, me targë AA 311 LX. Dhe Ervin Seitllari, 39 vjeç, banues në Pogradec pasi në lagjen nr 3 në Pogradec, u kap duke drejtuar në gjëndje të dehur mjetin tip “Volkswagen”, me targë AA 170 NC. Po punohet per dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Për Lajm Shqip

Ledjona Xheladinaj

15.12.2017

The post Drejtonin automjetin nën efektin e alkoolit, arrestohen 3 persona appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Drejtonin automjetin nën efektin e alkoolit, arrestohen 3 persona

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×