Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ekzagjerimi i modeleve të njohura Bella Hadid dhe Taylor Hill

Bella Hadid është gjithmonë në rritje madje me ritme mjaft të shpejta.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Stine, për herë të parë çift në publik pas lindjes së vajzës…

  • Vdekja e Adelajdës. Del raporti mjeko-ligjor për sëmundjen që kishte

  • Pyetjet e vështira që ua bën stafi i Facebook kandidatëve për punë

Bella Hadid ka pozuar për revistën “Vogue Italia”.

Në sfilatën e fundit të Victoria’s Secret në Shanghai, mungoi motra e saj Gigi, por megjithatë Bella e zëvendësoi më së miri.

Tashmë engjëlli i Victoria’s Secret nuk njeh më limite dhe ka pozuar për “Vogue Italia”, ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

Hadid është fotografuar së bashku me modelen tjetër Taylor Hill.

Ato qëndrojnë të dyja nudo mbi tavolinën ku nuk mungojnë edhe makaronat.

www.lajm-shqip.com

15.12.2017

The post Ekzagjerimi i modeleve të njohura Bella Hadid Dhe Taylor Hill appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ekzagjerimi i modeleve të njohura Bella Hadid dhe Taylor Hill

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×