Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ja cila është surpriza e bukur që Meghan bëri në festën e mbretëreshës

Aq shumë po flitet për Meghan Markle, saqë çdo veprim qoftë edhe më i vogël, shndërrohet në një lajm.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Stine, për herë të parë çift në publik pas lindjes së vajzës…

  • Foto/ Njihuni me modelen kroate tmerrësisht seksi në Insatagram

  • Amber Rose dridh të pasmet mes sheshit, i çmend të gjithë…

Meghan ka bërë një surprizë shumë të këndshme në  festën e mbretëreshë Elisabeth.

Së fundmi Meghan Markle ka bërë një surprizë në një festë që mbretëresha Elisabeth kishte organizuar për stafin e saj.

Festa u zhvillua në Kështjellën Windsor, shkruan syri.net.

Meghan thuhet kishte veshur një fustan të kuq dhe u ndal të bisedonte me të gjithë punonjësit e mbretëreshës.

Shumë prej punonjësve janë angazhuar në planifikimin e dasmës së saj me Princ Harryn.

Një burim për ‘Hello Magazine’ citon:

Harry dhe Meghan qëndruan rreth një orë në festë dhe ishin shumë miqësorë, biseduan me të gjithë.

Meghan ishte shumë e ëmbël dhe miqësore me të gjithë.

Megjan Marke do të martohet në maj të vitit 2018 me Princ Harry-n.

Dasma e tyre do jetë një dasmë shumë e madhe.

Por dasma nuk do të jetë  aq madhështore sa e Princ William dhe Kate, pasi kjo është dëshira e çiftit.

www.lajm-shqip.com

15.12.2017

The post Ja cila është surpriza e bukur që Meghan bëri në festën e mbretëreshës appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ja cila është surpriza e bukur që Meghan bëri në festën e mbretëreshës

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×