Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Gjykata konfirmon bllokmin e pasaportes së ish-ministrit Tahiri

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në fuqi vendimin për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.

Të ngjashme mund të lexoni:

  • Ish-ministri Tahiri sot dorëzon pasaportën në Gjykatën e Krimeve të Rënda

  • Artan Hoxha: Italianët i kanë nisur hetimet për Tahirin

  • Dëshmia tronditëse: Oficeri italian tregon lidhjet e Tahirit me trafikantët!

Gjykata vendosi për bllokmin e pasaportes dhe mos lejimin e tij të largohet nga Shqiperia.

Avokati Maks Haxhia tha për gazetarët se ishte një vendim i pritur.

Kjo pasi gjykata është kthyer në notere të vendimeve të prokurorisë.

Avokati Maks Haxhia shprehet:

Ne e prisnim vendimin e kësaj gjykate.

Kjo gjykatë është kthyer në notere të vendimeve të Prokurorisë.

Gjithësisi ne do të apelojmë për këtë vendim.

www.lajm-shqip.com

15.12.2017

The post Gjykata konfirmon bllokmin e pasaportes së ish-ministrit Tahiri appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Gjykata konfirmon bllokmin e pasaportes së ish-ministrit Tahiri

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×