Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Artan Hoxha: Italianët i kanë nisur hetimet për Tahirin

Gazetari Artan Hoxha thotë se prokuroria italiane është duke kryer verifikime për Saimir Tahirin.

Të ngjashme mund të lexoni:

•Dëshmia tronditëse: Oficeri italian tregon lidhjet e Tahirit me trafikantët!

•Kuvend/ Berisha plas ‘bombën’: Në makinë me Orest Sotën dhe Tahirin…

I ftuar në studion e emisionit “Opinion” Hoxha tha se për momentin ish-ministri nuk është nën hetim.

Por autoritetet italiane kanë nisur procedim për çështjen. Kjo do të thotë se aktualisht hetuesit janë duke verifikuar nëse personi në fjalë ka lidhje me bandën e Habiljave.

Sipas Hoxhës ky lloj verifikimi ka nisur që në datën 27 tetor. Aktualisht janë duke u parë përgjimet, dokumentat, lidhjet dhe dëshmitë e dhëna.

www.lajm-shqip.com

14.12.2017

The post Artan Hoxha: Italianët i kanë nisur hetimet për Tahirin appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Artan Hoxha: Italianët i kanë nisur hetimet për Tahirin

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×