Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Çfarë po ndodh me Jonida Vokshin? Shikoni si është transformuar ajo…

Çfarë po ndodh me Jonida Vokshin? Shikoni si është transformuar ajo…

Të ngjashme mund të lexoni:

• Jonida Vokshi sot bëhet nuse! Tentoi ta fshehë, por zbulohet…

• Shokon Jonida Vokshi: Ja pse nuk bëj dot dashuri! /VIDEO

• Kush është femra shqiptare më me stil?

Çfarë po ndodh me Jonida Vokshin?

Ajo është një nga moderatoret më të ëmbla shqiptare dhe gjithashtu edhe aktore.

Këtë herë, bukuroshen, Jonida Vokshi e shohim me një pamje tërësisht të ndryshuar.

Ajo na shfaqet si një bukuroshe e viteve ‘20.

Nuk dihet plani i radhës i Jonidës, por duket se kjo pamje i shkon shumë bukuroshes së ekranit.

14.12.2017

www.Lajm-Shqip.com

The post Çfarë po ndodh me Jonida Vokshin? Shikoni si është transformuar ajo… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Çfarë po ndodh me Jonida Vokshin? Shikoni si është transformuar ajo…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×