Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Erdhën festat: Ja atmosfera tek Pallati Mbretëror (Video)

Erdhën festat: Ja Atmosfera Tek Pallati Mbretëror (Video)

Pjesa më e bukur e festave, përveç dhuratave, është pa dyshim atmosfera. Dashur pa dashur ndikon shumë pozitivisht në gjendjen tonë shpirtërore.

Të ngjashme mund të lexoni:

Probleme kunatash? Kate Middleton bëhet xheloze për Meghan!

Hirushja e kohëve moderne: Nga vajzë e thjeshtë në princeshë…

Kemi hyrë në shtëpinë e pothuajse çdo VIP-i shqiptar, kemi parë dekorimin e Shtëpisë së Bardhë dhe tani është momenti për të hyrë brenda Pallatit Mbretëror në Britaninë e Madhe.

Nuk besojmë që është e nevojshme t’ju themi se gjithçka është kuruar deri në detaje. Në mënyrën më perfekte.

Po flasim për mbretëreshë, princa dhe princesha.

Nuk është vendosur një, por disa pemë të Vitit të Ri në të gjithë sallonin. Të zbukuruara shumë thjesht, me drita, dhe në vend të topave shumëngjyrësh janë vendosur kurora. Edhe tek shkallët gjithashtu mund të gjejmë element dekorativë. Pallati Mbretëror ka realizuar këtë video për të treguar atmosferën e festave në Britani.

www.lajm-shqip.com

14.12.2017

The post Erdhën festat: Ja atmosfera tek Pallati Mbretëror (Video) appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Erdhën festat: Ja atmosfera tek Pallati Mbretëror (Video)

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×