Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Arrestohet kuçovari që përdhunoi 13-vjeçaren, po trafikonte një tjetër

Policia në Berat ka arritur të vërë në pranga një 49-vjeçar nga Kuçova që përdhunoi një fëmijë, një vajzë 13-vjeçare.

Të ngjashme mund të lexoni:

Vlahutin: Duhet reduktuar dhuna në familje, 10 gra të vrara brenda vitit

Kapet me 60 mijë euro drogë në makinë, arrestohet shqiptari

Shqiptari i dehur tenton të grabisë bankomatin, por e pëson keq

Po ashtu, përdhunoi edhe një 19-vjeçare.

Ai ka tentuar ta trafikojë për ta shfrytëzuar për prostitucion.

Policia në Berat, pas një hetimi disa mujor me metoda speciale të hetimit arrestoi A.E, 49 vjeç, banues në Kuçovë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka tentuar të trafikojë për ta shfrytëzuar për prostitucion shtetasen A.G. 19 vjeçe, si dhe dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me shtetasen B.G, 13 vjeçe.

Dosja e tij i kaloi Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprat penale “Trafikim i të rriturve” dhe “Marrëdhënie seksuale me të mitur”, parashikuar nga nenit 110/a e 100/2 të Kodit Penal.

www.lajm-shqip.com

14.12.2017

The post Arrestohet kuçovari që përdhunoi 13-vjeçaren, po trafikonte një tjetër appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Arrestohet kuçovari që përdhunoi 13-vjeçaren, po trafikonte një tjetër

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×