Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Me thoni si e pini kafen, t’ju them çfarë personaliteti keni

Mesa duket edhe mënyra si pëlqeni ta Pini Kafen, tregon shumë për ju.
Të ngjashme mund të lexoni:

Horoskopi i Krishtlindjeve/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

A doni që kuleta juaj të jetë gjithmonë plot, ja çfarë duhet të bëni

Lista e çmimeve të verës një mashtrim i plotë. Reagon kritiku i restoranteve

Si e pini kafen, t’ju them çfarë personaliteti keni:

1. Të ëmbël dhe me qumësht

Ata konsiderohen të qetë dhe miq të mirë. Këta persona janë në përgjithësi njerëz pozitivë.

2. Të hidhur

Ndërsa këto njerëz janë më të ftohtë dhe problemet i përballojnë në mënyrën më të mirë. Ata nuk përshtaten mirë në shoqëri. Kanë më shumë mundësi për të qenë lider.

3. Kafe Latte

Zgjedhja e parazgjedhur e një gruaje në  karrierë. Ajo ka  një grumbull të butë të kafeinës, por pa kalori.

4. Kapuçino

Sipas Dr. Ramani Durvasala, një psikolog i Los Angeles-it dhe autori i “You Are What You Eat”, ata që pinë kapuçino janë “kontrollues” dhe “tepër të ndjeshëm”.

www.lajm-shqip.com
13.12.2017

The post Me thoni si e pini kafen, t’ju them çfarë personaliteti keni appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Me thoni si e pini kafen, t’ju them çfarë personaliteti keni

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×