Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Ja detaji që ndoshta nuk e vutë re dje tek Rudina Magjistari…

Detaji që ndoshta nuk e vutë re Dje Tek Rudina Magjistari…

Të ngjashme mund të lexoni:

• Vazhdon debati i Stefit me Rudinën: Reagon edhe Endri Prifti!

• Revoltohet Stefi Prifti: Kundër Rudinës, gazetarëve dhe kritikëve të artit!

• Zbulohen disa surpriza për festivalin e 56 në RTSH. Ja disa të ftuar

Detaji interesant

Ashtu si çdo ditë, edhe gjatë së martës, moderatorja, Rudina Magjistari nisi emisionin e saj të pasdites.

Por, janë dashur vetëm pak momente që teleshikuesit të kuptonin se kishte diçka që nuk shkonte me pamjen e saj.

Moderatorja e njohur është shfaqur me gishtat e një dore të lyer dhe ato të dorës tjetër të palyer.

Mes nxitimit për të kapur orën e transmetimit, duket se Magjistari nuk ka mundur të kujdeset për thonjtë.

Ose mundet që edhe të mos i ketë vënë aspak re që nuk i kishte në gjendjen e duhur.

13.12.2017

www.Lajm-Shqip.com

The post Ja detaji që ndoshta nuk e vutë re dje tek Rudina Magjistari… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Ja detaji që ndoshta nuk e vutë re dje tek Rudina Magjistari…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×