Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Adelina Ismaili zyrtarisht aktore, do të jetë pjesë e serialit të njohur

Pas një mungese të theksuar në ekran përveç intervistave, Adelina Ismaili është rithyer më në fund me një projekt të ri.

Të ngjashme mund të lexoni:

‘Kur të rritem dua të bëhem si Vera Grabocka…’

U përfolën për ndarje, Eni Koçi dhe Genci sapo na treguan të vërtetën

Gati për martesë / Stresi heq dorë nga sherret dhe hashashi

Adelina Ismaili është bërë pjesë e aktrimit.

Bëhet fjalë për serialin e njohur në Kosovë, “O sa mirë”. Këngëtarja e mirënjohur do të jetë pjesë si aktore. Këtë na e ka treguar vetë Adelina me një foto në Instagram ku falenderon të gjithë stafin e serialit për mikpritjen.

Të themi të drejtën mezi po presim të shohim Adelinën në këtë serial!

www.lajm-shqip.com

13.12.2017

The post Adelina Ismaili Zyrtarisht Aktore, do të jetë pjesë e serialit të njohur appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Adelina Ismaili zyrtarisht aktore, do të jetë pjesë e serialit të njohur

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×