Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Pas Bebe Rexhës edhe Arilena Ara është e ftuar në ‘The Voice’

Pas Bebes edhe Arilena po shkëlqen në skenat ndërkombëtare…

Të ngjashme mund të lexoni:

‘Kur të rritem dua të bëhem si Vera Grabocka…’

U përfolën për ndarje, Eni Koçi dhe Genci sapo na treguan të vërtetën

Gati për martesë / Stresi heq dorë nga sherret dhe hashashi

Arilena Ara është e ftuara speciale për të performuar në një ndër skenat më të preferuara, në atë të “The Voice”.

Këtë herë është Rumania, vendi ku kengetarja shqiptare është ftuar për të perforumuar në “The Voice”. Në videon më poshtë do mund të shihni postimin e Arilenës ku tregon se do të performojë në “The Voice of Rumania”.

www.lajm-shqip.com

13.12.2017

The post Pas Bebe Rexhës Edhe Arilena Ara është e ftuar në ‘The Voice’ appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Pas Bebe Rexhës edhe Arilena Ara është e ftuar në ‘The Voice’

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×