Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Foto/ Gjoksi i Bella Hadid çmend tifozët gjatë ndeshjes…

Bella Hadid përpos linjave perfekte të trupit për sfilata të modës, ka edhe një gjoks për t’ia pasur lakmi.

Të ngjashme mund të lexoni:

‘Kur të rritem dua të bëhem si Vera Grabocka…’

U përfolën për ndarje, Eni Koçi dhe Genci sapo na treguan të vërtetën

London Noor ka ditëlindjen, ja urimi i mamit Sara dhe i teze Lorit

Vetëm pak ditë pasi e pamë atë në avion për Dubai, ku mori pjesë në mbrëmjen gala të “Bvlgari”, ajo ka zbarkuar në Londër dhe më pas në Los Anxhelos.

Së fundmi, bukuroshja dhe shoqja e saj Hailey Baldwin kanë qenë të pranishëm në një ndeshje basketbolli të Los Angeles Lakers. Por format bombastike të modeles së famshme dukej sikur po shpërthenin mbi rroba, aq sa tërhoqën gjithë vemjen e tifozëve nëpër tribuna.

Sipas një burimi të Daily Mail, pas ndeshjes janë parë duke festuar në dhomën private Zuma të Lakers.

Për më tepër shihni fotot e Bella Hadid:

www.lajm-shqip.com

13.12.2017

The post Foto/ Gjoksi i Bella Hadid çmend tifozët gjatë ndeshjes… appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Foto/ Gjoksi i Bella Hadid çmend tifozët gjatë ndeshjes…

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×