Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Dhjetëra të plagosur në derbin e Beogradit, në stadium edhe Olsi Rama me Gaz Demin

Dhjetëra të plagosur në derbin e Beogradit, në stadium Edhe Olsi Rama me Gaz Demin

Të ngjashme mund të lexoni:

• Vendimi i parë i Olsi Ramës si Drejtor Sportiv i Partizanit: Letër FSHF-së për titullin e 2016-s

• Skandal/Policia e Shtetit sjellje të pakuptimtë para ndeshjes Partizani-Teuta

• Tirana denoncon dhunën në Shkodër: ‘Policia goditi lojtarët me shkopa gome’

Dhjetëra të plagosur në derbin e Beogradit

Olsi Rama dhe Gaz Demi kanë qenë duke parë derbin Partizani Beograd-Cervena Zvezda.

Ata ishin të ftuar nga presidenti i Partizanit të Beogradit.

Por, ndeshja nuk ka shkuar ashtu siç pritej.

Brenda sektorit të tifozëve të Partizanit, ndodhi një përplasje dhe dhjetëra tifozë u plagosën.

Fillimisht u tha se sherrin e filluan disa tifozë të Zvezdës, të cilët ndodheshin në sektorin e atyre të Partizan-it.

Por, më pas, kjo teori u hodh poshtë më vonë.

Ende nuk dihet se kush ishin tifozët që u rrahën nga tifozët e Partizanit dhe u dogjën më mjete piroteknike.

Policia arriti të vendosë qetësi pas ngjarjes, por vetëm pasi disa tifozë dhe polica u plagosën dhe u dërguan për spital.

Ndeshja u ndërpre dhe vazhdoi pas disa minutash, ndërsa në fund përfundoi me barazimin 1-1.

13.12.2017

www.Lajm-Shqip.com

The post Dhjetëra të plagosur në derbin e Beogradit, në stadium edhe Olsi Rama me Gaz Demin appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Dhjetëra të plagosur në derbin e Beogradit, në stadium edhe Olsi Rama me Gaz Demin

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×