Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Çifti më i ri i showbizit s’përmbahen më, shprehin hapur dashurinë

Klea dhe Elgiti janë çifti më simpatikë në showbizin shqiptar.

Të ngjashme mund të lexoni:

Luana Vjollca në prag të martesës me të dashurin e saj? Ja detajet…

Adelina Ismaili zyrtarisht aktore, do të jetë pjesë e serialit të njohur

Ja detaji që ndoshta nuk e vutë re dje tek Rudina Magjistari…

Çifti Elgit dhe Klea…

Epo duket se dhe ata janë lodhur mjaftueshëm duke qenë të rezervuar ndaj dalëngadalë po na servirin dashurinë e tyre në rrjetet sociale.

Në një selfie që ka postuar Klea, ka shkruar: “amla” – ashtu siç titullohet kënga që i ka kompozuar Elgit Doda ndaj dhe ky i fundit i ka komentuar një emoji me princeshë dhe një zemër nga prapa.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Kleas që sigurisht ja ka kthyer zemrën.

www.lajm-shqip.com

13.12.2017

The post Çifti më i ri i showbizit s’përmbahen më, shprehin hapur dashurinë appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Çifti më i ri i showbizit s’përmbahen më, shprehin hapur dashurinë

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×