Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Përplaset makina në zonën e Brrylit, përfundon në murin e lokalit!(Foto)

Përplaset makina në zonën e Brrylit, përfundon në murin e lokalit!(Foto)

Në orët e para të mëngjësit është aksidentuar një makinë, në zonën e brrylit.

Të ngjashme mund të lexoni:

Aksidentohet rëndë futbollisti i Kombëtares së njohur, i shkatërrohet Ferrari

E përplas për vdekje dhe e lë në rrugë, aksident i rëndë në autostradën Tiranë – Durrës

Ende nuk dihet si ka ndodhur ky aksident.

Policia tashmë ka mbërritur në vendngjarje. Deri tani, nuk është zbuluar as shkaku i aksidentit dhe as nëse ka të lënduar. Makina e përplasur ka përfunduar në murin e lokalit që ndodhet buzë rrugës. Siç shihet edhe në foto, përplasjen nuk e kanë penguar as mbrojtëset e rrugës. Lajm Shqip.al ka siguruar pamjet ekzkluzive të kësaj ngjarjeje. Ndërkohë, trafiku në këtë zonë është rënduar dhe policia vazhdon ende të jetë në vendngjarje.

www.lajm-shqip.com

13.12.2017

The post Përplaset makina në zonën e Brrylit, përfundon në murin e lokalit!(Foto) appeared first on Lajm-shqip.com.This post first appeared on Lajmi I Fundit Lajm Shqip, please read the originial post: here

Share the post

Përplaset makina në zonën e Brrylit, përfundon në murin e lokalit!(Foto)

×

Subscribe to Lajmi I Fundit Lajm Shqip

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×